wezwanie: ozwiązać ochronę konstytucji – zwalczać rasizm

Grupa „rozwiązać ochronę konstytucji“ serdecznie zaprasza na demonstrację pod tytułem „rozwiązać ochronę konstytucji – zwalczać rasizm“ 10.11.2012 w Köln-Chorweiler przed budynkiem urzędu ochrony konstytucji (Bundesamt für Verfassungsschutz (BfV)).
Rok temu okazało się że nazistowscy terroryści grupy „NSU“ zamordowali przez siedem lat dzieśieciu obywatelów. Wszystko stało się z świadomościoł służb państwowych. Policja nawet twierdziła że morderstwa są pod motywem gangów obcokrajowców. Jeden członek poszkodowanych musiał się aż dziewieć razy przedstawić na posterunku a inni byli dułgo obserwowani przez służby bezpieczeństwa.

Prowadzący dochodzenie prowadzili sprawę pod ksywą „Soko-Bosporus“ a w mediach mówiono o „Dönner Morde“ na skali całego kraju. Obydwa określenia są jak najbardziej rasistycznę i nie pasujące na takie krwawę wydarzenia. Oprucz tego bagatelizują poszkodzonych! Są to tyko przykłady rasistowskich określeń urzywanych przez państwowę instytucje. Rasizm jest okazalny nie tylko w przepisach w tym kraju, ale też u personału. Wiele osób z Verfassungsschutzu miało swiadomość o morderstwach z motywacją rasiztowską i je popierali przez ukrytych funkcjonarjuszów lub opłaconych konfidentów w środowisku NSU. Skandalicznę są znajomości miejsc pobytow terorystów i nie aktywność władz.

Po tym jak czyny NSU zostały podane do ogólnej wiadomości, służby starały się o zatuszowanie przebiegu sprawy: Zniszczonę lub ukryte akta i kłamstwa przed komisją dochodzeniową doprowadziły do dymisji ludzi za te czyny odpowiedzialnych.

Przez niby serię błędów prowadzenia dochodzenia opina publiczna ma być zmylona. W rzeczywstości jednak pokazują te wyczyny skandalistyczną codzienną praktykę służb:
Zbieranie informacji i taktyczne wydawanie żeby się wzajemnie kryć i chronić!

Prawicowę poglądy mają w Verfassungsschutzu tradycję: Po powstaniu instytucji w 1950 przez dawnych hitlerowców, organizaja znowu ponownie uwieźniła oporowców za czasów rzeszy. W latach sześćdziesiątych instytucja walczyła ze studentami a potem starała się o uwieźnienie lub utrudnienie życia społecznego lewicowskim aktywistom. Dziewięć lat temu nie udało się rozwiązać partji NPD ze względu agentów Verfassungsschutzu w NPD.

Dlatego:
Wszyscy do Köln, siedzibą „Verfassungsschutzu“ i MAD (Miltärischer Abschirmdienst) no i miejsca dwóch zamachów bombowych przez NSU!

Za ujawienie wszystkich informacji o NSU jak i powiązań między NSU i Verfassungsschutzem!

Za wolną komisją dochodzeniową, gdzie wszyscy obywatele tego kraju mają dostep do informacji!

Za walką przeciwko rasizmowi i przemocy!

Z solidarności dla poszkodzonych przez NSU i rasistycznę uprzedzenia policji!

Rozwiązać Verfassungsschutz – likwidować wywiady!

Dieser Beitrag wurde unter Aufrufe veröffentlicht. Setze ein Lesezeichen auf den Permalink.